Galerie tetování

« 1 z 34 »

O tetování

Co rád tetuji, čemu se rád vyhnu

Tetování považuji za intimní záležitost každého člověka. Proto mám rád tetování, která jsou inspirovaná životem, osobním prožitkem a obsahují symbol událostí, názorů, vztahů atd. Mám rád tetování pojatá s humorem a nadhledem, která působí vlídně či vtipně. Nemám svůj oblíbený styl či motiv. Stejně rád ztvárním jak konzervativnější motivy a jejich pojetí, tak i zcela neotřelé nápady.  Pokud se setkám s motivem, který si lidé tetují příliš často, snažím se jej zákazníkům rozmluvit či nabídnout alternativu. Nevytetuji tedy úplně všechno a nechci tvrdit, že se domluvím s každým. Pokud chce zákazník vytetovat motiv, se kterým z osobních, nebo jiných důvodů nesouhlasím, či nemohu realizovat jeho představu, raději jej odmítnu.

Netetuji oblasti chodidel a dlaní, dále prsty, ušní boltce a okolí očí. Z úcty k tradičnímu tetování různých (pro nás exotických) národů a kultur tyto motivy až na výjimky odmítám tetovat. Jde například o maorské, polynézské, markézské, japonské atd. motivy. Odmítám také tetovat jakékoliv náboženské motivy.

Netetuji klienty mladší 18 let (ani se souhlasem rodičů)!

Výběr motivu:

Pokud máte zájem o tetování, měli byste mít více či méně konkrétní představu, jak by mělo působit a co by mělo vyjadřovat, hlavně byste ale měli být pevně rozhodnuti, že tetování opravdu chcete. Pro mne je podstatné dozvědět se od Vás myšlenku, nebo příběh, který Vás k tetování motivuje. Nepotřebuji tedy konkrétní obrázky a motivy (nenoste mi prosím fotografie tetování s tím, že jej chcete udělat přesně podle fotky – neudělám to). Můžete mi napsat email se svou představou a telefonním číslem. Vy mi popíšete jak byste si tetování představovali (já obvykle nabídnu svůj pohled) a pokud se domluvíme, udělám Vám originální návrh, který před tetováním finálně doladíme spolu. Návrhy předem však nedělám.

Objednání

Pokud je to možné, preferuji osobní jednání. Pro dohodnutí konzultace mi prosím zavolejte či napište (na konzultace tedy prosím přicházejte po předchozí domluvě). Pokud kvůli vzdálenosti, nebo z časových důvodů není možná osobní schůzka, napište mi prosím mail s popisem své představy a s Vašim telefonem. Pro komunikaci můžete využít také facebookový profil. Odepíšu, případně zavolám a dohodneme se. Objednací doba bývá u větších tetování asi půl roku, u menších se snažím čekací dobu zkrátit na minimum. Operativně však často termíny měním a může se tedy stát, že tetování Vám budu schopen provést daleko dříve, než byl původní termín.

Tetování a zdraví

Jsou případy, kdy tetování není možné provést ze zdravotních důvodů:
tetování je vyloučeno u osob trpících lupenkou, hemofilií, epilepsií, dále u osob dlouhodobě užívajících léky na ředění krve a také v případě těhotenství. Po konzultaci s lékařem mohu udělat tetování osobám trpícím diabetem (cukrovka). Je na individuální odpovědnosti každého zákazníka zvážit možná rizika s ohledem na svůj zdravotní stav. Pokud si nejste jisti, konzultujte prosím svůj zdravotní stav a jeho slučitelnost s tetováním s lékařem.

Hojení a s ním spojená omezení:

Co se týče péče o čerstvé tetování, veškeré informace Vám sdělím během tetování. V první fázi hojení dochází k odloupávání poškozené vrstvy kůže (šupinky, někdy drobné stroupky). Trvá to asi jeden týden. Během této fáze je třeba dbát na čistotu a minimalizovat styk tetovaného místa s vodou (nekoupat se). Úplná regenerace kůže v místě tetování trvá 4 – 5 týdnů a během této doby by nemělo být tetování vystaveno UV záření. Minimálně první tři dny po tetování je třeba omezit sportovní aktivity, při kterých by mohlo být tetované místo mechanicky namáháno.

Cena

Cena tetování je stanovena dohodou po konzultaci s klientem. Minimální cena tetování je 1000,- Kč. Orientační cenu Vám mohu sdělit emailem, nebo po konzultaci ve studiu. Před samotným tetováním se dohodneme na částce, u které garantuji, že nebude překročena.

Ve studiu je také možnost zakoupit dárkový poukaz. Vystavuji jej na jméno a jeho hodnotu si můžete určit sami.

Není nic, na co byste se nemohli zeptat. Na všechny případné dotazy Vám odpovím prostř. mailu, facebooku, telefonicky, případně osobně ve studiu. Děkuji za důvěru.

Addresa:
Prodejní pasáž OD 13
(13. budova Baťova továrního areálu)
Vavrečkova 7074, Zlín

Tetování: Petr Kovář
+420 737 403 053
info@barber-tattoo.cz

Otevírací doba: 10:00 – 16:00 (Po – Pá)
(10:00 – 11:00 konzultace)

Tetování (Petr Kovář)